שי פירון

תודה רבה מכל הלב

קטגורית מאמרים

קטגוריות

שי פירון

שי פירון הוא אחד האנשים המובילים והמשפיעים בישראל. קול שפוי בתרבות הישראלית. נאבק בכבוד מול רדיקליזם, גזענות וחוסר סובלנות.

שי פירון היה חבר במפלגת יש עתיד וכיהן כשר החינוך של ישראל. הוא מוסמך לרבנות ועמד בראש ישיבת ההסדר בפתח תקוה, שם חידד את כישורי המנהיגות שלו והשתרש עמוק במסורות אמונתו. פעיל בלתי נלאה למען פלורליזם דתי וצדק חברתי. תומך נלהב לקידום נשים בכוח העבודה ודחף לקדם שוויון זכויות

פירון גם סייע בהקמת ארגון "צהר", הפועל לטיפוח הרמוניה בין קהילות דתיות וחילוניות בישראל. ב-2012 הצטרף לתנועתו הפוליטית החדשה של יאיר לפיד והוצב במקום השני ברשימת המפלגה לבחירות לכנסת ב-2013. בעקבות ניצחונו מונה לשר החינוך במקום גדעון סער.

לפירון ראייה חברתית רחבה. הוא יודע להתייחס לאתגרים העומדים בפני החברה הישראלית. הוא בעל רגישות רבה לכלל המגזרים וזו סייעה לו לגשר על פערים בתוך הארץ ולהביא חדשנות נחוצה למשרד החינוך ובכלל  הוא תומך בפלורליזם דתי ודו-קיום. הוא מסרותי ופתוח לשינויים וחידושים. הוא דמות בעל דעות מגוונות ודעתו מוערכת ביותר.

בתפקידו כשר החינוך, קידם פירון תוכנית מדיניות חינוך לאומית. הוא הבטיח שלכל ילד תהיה הזדמנות להצטיין ולהגשים את מלוא הפוטנציאל שלו, ללא קשר לרקע או לנסיבות שלו. פירון גם קידם תרבות שלסובלנות וכבוד.

פירון מונה לשר החינוך בשנת 2013. הוא מתגורר באורנית, נשוי ואב לשישה ילדים. בספטמבר 2015 הוא פרש מהכנסת.

ליצירת קשר השאירו הודעה

מלאו פרטים וקבלו הצעה …

המובילים והמשפיעים תמונה ראשית. שלמה אהרוניסקי, אריה גולדין

ליא קניג

ליא קניג – הגברת הראשונה של התיאטרון הישראלי לִיַא (לאה) קֶנִיג-שְׁטוֹלְפֶּר מהמובילות והמשפיעות בתרבות הישראלית

להמשך קריאה »

שתף את הפוסט הזה עם החברים שלך