רויטל הנדלר

shutterstock_176614775 (1000x667)

קטגורית מאמרים

קטגוריות

רויטל הנדלר יזמית ומנהלת מהמובילות, המשפיעות והמצליחות בישראל. בעלת עשייה רבה והצלחות המעמידות אותה בשורה הראשונה של המובילים והמשפיעים בישראל.

רויטל הנדלר (נולדה ב-21 במאי 1974) היא יזמת הייטק. ב-2015 היא נבחרה כאחת מ-50 הנשים המשפיעות בישראל על ידי מגזין ליידי גלובס על תרומתה לקידום סטארטאפים שעושים שימוש בטכנולוגיה כדי לפתור בעיות חברתיות.

היא הקימה את AllJobs ב-2004, יחד עם הרצל עוזר, גדי שבדרון וניב אריאל והייתה מנכ"לית החברה עד 2011. AllJobs הפכה לפלטפורמה המובילה לחיפוש עבודה בישראל ועשתה מהפיכה של ממש בצורה בה חיפוש העבודה מתנהל בישראל. לאור הצלחתה, עשתה החברה אקזיט לחברה בינלאומית תוך 3 וחצי שנים מיום הקמתה.

ב-2012 הקימה הנדלר בשותפות עם רון בלסון, מיטל זסק פדרגרין ואייל קסירר את הסטארטאפ WorkWith.me, שעסק בערבות הדדית למציאת עבודה. החברה נסגרה ב-2014.

ב-2013 הקימה סטארטאפ נוסף יחד עם רן קובר, זיו לאוטמן ואמיל פישר – BreezoMeter, חברת אנליזות המנגישה זיהום אוויר לציבור הרחב, שזכתה להיות הסטארטאפ המבטיח לשנת 2014 על ידי כלכליסט והוזמנה להציג את הפתרון שלה בבית הלבן ובאו"ם. והחלה בהקמת סטארטאפ לקידום החינוך ליזמות בשיתוף עם משרד החינוך הישראלי.

רויטל הנדלר נולדה וגדלה בתל אביב, ביתם של שמואל הנדלר, יזם ואיש עסקים וגאולה הנדלר, מורה לפלדנקרייז והיא האחות הגדולה במשפחה. בתל אביב למדה בבית הספר התיכון עירוני א'. סיימה תואר ראשון בקולנוע באוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת העיר ניו יורק.

בצה״ל שירתה כקצינת קישור בפיקוד העורף, בדרגת סגן. בין השנים 1998–2000 היא עבדה בקשת כמפיקה ומשם התקדמה להיות עורכת משנה בתוכניות שונות של קשת, כשתוך כדי לקחה על עצמה בהתנדבות לעבוד על אתרי האינטרנט של התוכניות, שם התאהבה באינטרנט.

בין השנים 2000–2002 עבדה בחברת הסטארטאפ "Nonstop" בבעלות דנקנר, שהייתה חברת בת של הטלוויזיה בכבלים, כמנהלת מיזם התיירות בשותפות עם התוכנית 'מסע עולמי של אייל פלד' והמגזין 'מסע אחר'.

בין השנים 2002–2004 שימשה מנהלת מחלקת התוכן בחברת GoNext, חברת סטארטאפ בתחום התוכן בסלולרים בבעלות חברות פלאפון וסאני. לאחר הצלחתה, פעילות החברה מוזגה לתוך חברת פלאפון והפכה לחטיבת שירותי הערך המוסף של פלאפון.

ב-2004 יצאה הנדלר לטיול ארוך בדרום אמריקה, שם התקבלה בה ההחלטה להפוך ליזמת בעצמה ולהתמקד במיזמים חברתיים עסקיים. מסוף שנת 2004 ועד 2011 הנדלר ייסדה, הקימה ומינכ"לה את AllJobs, אותה הקימה יחד עם בן זוגה, גדי שבדרון, הרצל עוזר וניב אריאל. בחברה הושקעו בשני סבבי גיוס 300,000 דולר בלבד והנדלר הובילה אותה לאקזיט לאחר 3 שנים בלבד – החברה נמכרה לחברה בינלאומית "הד האנטר" מקבוצת DST, מבעלי Facebook לפי שווי 16 מיליון דולר בממוצע.

בשנת 2008, לאחר המשבר הכלכלי, מכרה החברה הבינלאומית את מניותיה לידיעות אחרונות.

בשנת 2012 הייתה שותפה להקמת הסטארטאפ WorkWith.Me עם בן זוגה רון בלסון, מיטל זסק ואייל קסירר – רשת חברתית שחיברה בין מעסיקים לעובדים על ידי המלצות מקולגות. הסטארטאפ נסגר והחזיר את כספי המשקיעים לאחר שלהנדלר ובלסון נולדו תאומים והם החליטו לפנות זמן למשפחה.

בשנת 2013 הקימה בשותפות והייתה ליו"ר הסטארט-אפ BreezoMeter- יחד עם רן קורבר, זיו לאוטמן ואמיל פישר – פלטפורמה למיפוי זיהום אוויר בזמן אמת. (שנבחר לסטארטאפ המבטיח בעולם לשנת 2014 ונבחר להציג באו"ם ובבית הלבן).

בין השנים 2014–2015 הובילה את הטור המצליח "סודות היזמות" בכלכליסט.

בשנת 2015 הצטרפה להקמת האקסלרטור הראשון בארץ לסטארטאפים חברתיים בשותפות עם ניר שמעוני, לארי אקרמן וחברת "מינגה".

במהלך 2015 הצטרפה לסטארטאפ memeni של אריק בן-זינו כנשיאה.

הנדלר מרצה על יזמות, חדשנות, חיבור בין עסקי וחברתי והעצמת נשים. בין היתר הרצתה ב-Tedx Jerusalem

הישגים מקצועיים: האקזיט של AllJobs לפי שווי 16 מיליון דולר מהשקעה של 300,000 דולר בלבד ותוך 3 שנים מיום הקמתו.

הצמחת AllJobs מ-300,000 דולר לחברה בשווי 50 מיליון דולר תוך פחות מעשור. נבחרה כאחת מ50 הנשים המשפיעות ביותר על ידי ״ליידי גלובס״

הרצאתה ב – TEDxJerusalem

הסטארטאפ WorkWith.me זכה במקום השני בתחרות GeekTime לסטארטאפים

הסטארטאפ BreezoMeter[5] זכה ב"סטארטאפ המבטיח בעולם" לשנת 2014 והוזמן לבית הלבן ולאו"ם.

הייתה נציגת ישראל בכנס הסטארטאפים בצרפת, בורדו Bordeaux City Hall Grand Junction.

ליצירת קשר השאירו הודעה

מלאו פרטים וקבלו הצעה …

המובילים והמשפיעים תמונה ראשית. שלמה אהרוניסקי, אריה גולדין

ליא קניג

ליא קניג – הגברת הראשונה של התיאטרון הישראלי לִיַא (לאה) קֶנִיג-שְׁטוֹלְפֶּר מהמובילות והמשפיעות בתרבות הישראלית

להמשך קריאה »

שתף את הפוסט הזה עם החברים שלך