מוריס גורקן

האנשים המובילים ביזמות מדע וטכנולוגיה

קטגורית מאמרים

קטגוריות

מוריס גורקן - מנכ״ל ובעלים חברת גורקן יזמות נדל"ן בע"מ

מוריס גורקן הוא אחד האנשים המובילים והמשפיעים בענף הנדל"ן. מוריס גורקן הינו מנכ״ל ובעלים חברת גורקן יזמות נדל"ן בע"מ ומאחוריו ניסיון של למעלה מ-20 ביזמות בנייה והובלת פרויקטים,.
מוריס גורקן נשוי +2. בנו, שי, משמש סמנכ"ל החברה.

חברת גורקן יזמון נדל"ן הוקמה על ערכים של מקצועיות, ידע ואמינות המלווים בתפיסה חדשנית, יצירתיות והובלה לתוצאות., כפי שמאמין מוריס גורקן הבעלים והמייסד.

הכירו את חברת גורקן יזמות נדל"ן בע"מ: החברה הוקמה בשנת 1993, היא מוכרת ומוערכת כבעלת מוניטין ביזמות פרויקטים למגורים, מסחר ומשרדים. חברת גורקן פועלת על פי שיטות בנייה מתקדמות בתחום הבנייה ומציבה סטנדרטים חדשים של הישגים עבור לקוחותיה.

בשני העשורים לפעילותה טיפלה החברה בכ- 50 פרויקטים הכוללים כ- 1500 יחידות דיור, וממשיכה להתפתח בכיוונים חדשים וחדשניים.

החברה מתמחה ביזמות ניהול ושיווק פרויקטים, יזמות וביצוע של שימור ברחבי תל אביב, ומגוון יזמויות נוספות במרכז הארץ. בנוסף, חברת גורקן שותפה בחברות נוספות שמתמחות בהתחדשות עירונית, נכסים מניבים, השבחת קרקעות וקבוצות.

מוריס גורקן – הכירו את רצועת הנופש במערב רמת השרון

מצפון לשכונת נווה גן, מתוכננת לקום בקרוב שכונה נוספת על שטח של כ-825 דונם, מסביר מוריס גורקן מנכ"ל ובעלים של חברת גורקן יזמות נדל"ן בע"מ.

לדברי מוריס גורקן, "יחד עם השכונה עתיד לקום "פארק נופש", והיא תהווה את שער הכניסה וחיבור השכונות: נווה גן, תל ברוך צפון ונאות אפקה אל אזורי הנופש הציבוריים שעתידים לקום מצפון".

תכנון השכונה החדשה שם במרכז תפיסתו התכנונית את הפארק וסביבתו, לפיכך מבנה השכונה מבוסס על שבילי הולכי רגל מגוננים, ושדרות הניצבות לרחוב הראשי ומביאות את שטחי הירוק והנטיעות אל ליבת השכונה.

כפן נוסף משולבים בתכנון השכונה עקרונות פיתוח של "בנייה ירוקה", כגון: עידוד הליכה ורכיבה על אופניים, מערכת דרכים התומכת בתחבורה ציבורית, מערכת הפרדת אשפה ומערכת ניקוז ליצירת בריכות איגום. בנוסף משמרת התכנית בריכת חורף טבעית קיימת ומשחזרת ערכי טבע קיימים.

"מדובר באחד האזורים היפים בארץ, עם פוטנציאל עצום" מספר מוריס גורקן, מבעלי 'גורקן יזמות נדל"ן', הפועלת לקידום פרויקטים בתחומי התכנית החדשה.

מוריס גורקן מוסיף: "חברתנו סיימה בהצלחה פרויקטים שונים בשכונת נווה גן, נאות אפקה ותל ברוך צפון, ומבחינתנו השכונה החדשה היא הזדמנות נהדרת להמשיך ליזום ולבנות באזור.אמנם טרם החלו עבודות הפיתוח, אולם זו בדיוק ההזדמנות ליזום ולרכוש מגרשים בתחום התכנית."

מוריס גורקן מתאר כי בשכונה החדשה עתידות להיבנות כ-3,000 יחידות דיור חדשות, וכ-30% מיחידות אלו יוגדרו כדירות קטנות בכדי לתת מענה לאוכלוסיות שונות.

השכונה תאופיין בשילוב שימושי קרקע וטיפוסי מבנים בתמהיל אשר יענה על הביקוש למגורים, מסחר, שירותי ציבור, נופש ופנאי. פיתוח בנייה מרקמית לצד בנייה לגובה ודירוג בין הבניה על הרחוב הראשי לבין הבנייה לצד הפארק.

ליצירת קשר השאירו הודעה

מלאו פרטים וקבלו הצעה …

המובילים והמשפיעים תמונה ראשית. שלמה אהרוניסקי, אריה גולדין

ליא קניג

ליא קניג – הגברת הראשונה של התיאטרון הישראלי לִיַא (לאה) קֶנִיג-שְׁטוֹלְפֶּר מהמובילות והמשפיעות בתרבות הישראלית

להמשך קריאה »

שתף את הפוסט הזה עם החברים שלך