ישראל פיגא

יוזמה ישראלית לשיחרור החטופים בהובלת ישראל פיגא וקבוצת אנשי עסקים

קטגורית מאמרים

קטגוריות

ישראל פיגא

היזם ישראל פיגא וקבוצת אנשי עסקים מובילים יוזמה בינלאומית להעלאת המודעות למען החטופים

איש העסקים ישראל פיגא וקבוצה של אנשי עסקים ישראלים המתגוררים בלונדון, בחרו להוביל יוזמה ייחודית לפרסום תמונותיהם של החטופים על גבי מסכי ענק ברחבי העיר ועל גבי משאיות הנוסעות ברחובות המרכזיים של לונדון. היוזמה החדשה של פיגא וחבריו יוצרת עניין רב ומעלה את החשיפה ותשומת הלב של הלונדונים לעניין החטופים מאחר והם לא ממש מודעים למצב לאשורו. פיגא וחברו ג'קי וייס, עומדים בראש המיזם. הם מוכרים כאנשי עסקים מובילים התורמים לחברה והקהילה ועל כך שניהם נבחרו להיכלל בין המובילים והמשפיעים בנתינה, תרומה לקהילה ומעורבות חברתית.

ישראל פיגא יוזמה למען החטופים

פיגא: החלטנו שאסור לנו לשתוק ושעלינו ליזום מהלך בולט וחזק

לדברי ישראל פיגא: "לאחר שנחשפתי למעשים של הפעילים הפרו הפלסטינים שתלשו פוסטרים של החטופים שהודבקו על ידי ישראלים. החלטנו שאסור לנו לשתוק ושעלינו ליזום מהלך בולט וחזק יותר. התחלנו עם 3 משאיות שנסעו ברחבי לונדון עם תמונות הילדים. קיבלנו תגובות רבות מאנשים שסיפרו לנו שהם מזועזעים לראות תמונה של תינוק בן שנתיים עם המילה Kidnapped , . ראינו אנשים עוצרים את הנהגים שלנו, מזדהים, רוצים להביע תמיכה, שואלים שאלות, וממש תומכים בישראל".

פיגא הוסיף ואמר: "אחרי שהבנו את האימפקט הרחב החלטנו להגביר את הפעילות. הוספנו 20 משאיות עם מסכים שיסתובבו ברחבי אנגליה. כמו כן החלטנו לשכפל את הרעיון הזה לכל עיר מרכזית באירופה".

נציין כי בנוסף ליוזמה הברוכה של פיגא וחבריו. גם יהודים וישראלים נוספים מקדמים מיזמים להעלאת המודעות באירופה ובארה"ב. לדוגמה היוזמה של אשת העסקים עידית זילברמן.  היא יזמה מיצג בניו יורק בו נראים עשרות זוגות נעליים עם תמונות של החטופים. המיצג מופיע ברחבי מנהטן ויוצר זעזוע והתעניינות בקרב מקומיים ותיירים.

 

ליצירת קשר השאירו הודעה

מלאו פרטים וקבלו הצעה …

המובילים והמשפיעים תמונה ראשית. שלמה אהרוניסקי, אריה גולדין

ליא קניג

ליא קניג – הגברת הראשונה של התיאטרון הישראלי לִיַא (לאה) קֶנִיג-שְׁטוֹלְפֶּר מהמובילות והמשפיעות בתרבות הישראלית

להמשך קריאה »

שתף את הפוסט הזה עם החברים שלך