יובל רוזיו

קטגורית מאמרים

קטגוריות

יובל רוזיו - מנכ"ל קבוצת רוזיו

בנייה והתחדשות עירונית הם נושאים מרגשים ובעלי עניין רב. יובל רוזיו מבעלי חברת הנדל"ן קבוצת רוזיו הוא אחד מהאנשים המובילים והמשפיעים בענף הבנייה בישראל, אחד כזה שחושב אחרת ועושה הרבה יותר. כבוד והערכה יובל רוזיו על בנייה לתפארת.

קבוצת רוזיו הוקמה בשנת 2005 על ידי האחים יובל רוזיו ויניב רוזיו, בעלי ניסיון רב בתחום הנדל"ן ועם וותק של למעלה משני עשורים.

יובל רוזיו, קבלן רשום ברשם הקבלנים, תורם רבות מניסיונו העשיר בייזום וביצוע, ויניב רוזיו מביא את כישוריו וניסיונו בתחום הניהול והשיווק.

שותפות זו יצרה את קבוצת רוזיו ומהווה בסיס איתן להקמת פרויקטים מורכבים משלב הייזום והתכנון, דרך שלב המיתוג והשיווק, ועד השלמת הפרויקט.

מחברת בוטיק, שיזמה ובנתה מגוון פרויקטים למגורים ברחבי תל אביב, הפכה קבוצת רוזיו לחברה יזמית מובילה בתחום ההתחדשות העירונית, בפרויקטים של תמ"א 38/2 – הריסה ובנייה, ובפיתוח של מתחמי פינוי-בינוי באזור תל אביב והמרכז.

יחד, פועלת הקבוצה כדי להעניק ללקוחותיה את הערך הגבוה ביותר. זו הסיבה לפיה נבחר יובל רוזיו למובילים והמשפיעים בישראל בעשייה ובנדל"ן. יובל רוזיו מלווה את לקוחותיו באופן אישי, במקצועיות, באחריות ובמסירות לאורך כל הדרך, במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר. זה נשמע מובן מאליו, אבל במציאות הישראלית זה ערך מוסף הראוי לציון לשבח.

ליצירת קשר השאירו הודעה

מלאו פרטים וקבלו הצעה …

המובילים והמשפיעים תמונה ראשית. שלמה אהרוניסקי, אריה גולדין

ליא קניג

ליא קניג – הגברת הראשונה של התיאטרון הישראלי לִיַא (לאה) קֶנִיג-שְׁטוֹלְפֶּר מהמובילות והמשפיעות בתרבות הישראלית

להמשך קריאה »

שתף את הפוסט הזה עם החברים שלך