דני ליבנה מייסד חברת אובליגור

דני ליבנה- מייסד חברת אובליגור

דני ליבנה הוא איש עסקים העומד בראש חברת אובליגור המסייעת לאנשים שנקלעו למצוקה וחובות ומתקשים להתמודד עם החובות מול בנקים, רשויות מס וכדומה. אמנם השירות אותו מעניק דני ליבנה הוא שירות בתשלום אך לנוכח עשרות ומאות סיפורי ההצלחה שלו והעובדה שהצליח להקטין חובות ללקוחותיו בהיקפים מצטברים של עשרות מיליוני שקלים, אנו מוצאים לנכון לסקר את פעילותו ולהמליץ עליו .

 

דני ליבנה שימש בעבר בתפקידי ניהול בתחום הכלכלי והפיננסי במגזר העסקי ובין היתר כיהן כמנכ”ל בחברה בורסאית ‘ארפל, כמנכ”ל בקבוצת ‘אלון – מתכת ועוד’.

 

במסגרת חזונו, לסייע לחלשים להתמודד עם חובות וקשיים פיננסים, הוא הקים את חברת’ אובליגור’ המתמחה בטיפול תביעות והסדרי חוב לבנקים ולגופים נוספים.

ניסיונו הרב של דני ליבנה בתחום, לצד יכולת יצירתית בניהול מו”מ שרכש עם השנים הקנו לו מעמד בכיר כמומחה בתחום הסדרי חוב בנקיים.

 

לאור הצלחותיו הרבות והיכרותו הקרובה את המערכת הבנקאית והמשפטית הפכו אותו ליועץ ומומחה בתקשורת הכתובה ובמדורים הכלכליים המובילים במדיה בנושאים של הסדרי חוב בנקיים וכן יחסי בנק- לקוח.

כמו כן דני ליבנה מרצה אורח במכללות בנושאים כלכלים פיננסים בתחומי הבנקאות בארץ.

דני ליבנה - סיפורי הצלחה, כתבות ותודות

דני ליבנה אובליגור בתקשורת - אם גם לכם יש חוב שהולך ותופח

איך ייתכן שחלקאי מהדרום אשר היה חייב לבנק מעל 2 מיליון ש”ח הצליח לסגור את חובו לבנק תמורת 10,000 ש”ח בלבד! צפו במנכ”ל אובליגור, דני ליבנה, מסביר מה קרה שם ולמה מקרים כאלה, הם בהחלט אפשריים. אובליגור – החברה המובילה בישראל לטיפול בתביעות והסדרי חוב לבנק

דני ליבנה מסביר - איך מתמודדים עם עיקולים - הוצאה לפועל

דני ליבנה מסביר בפינה ‘לצאת מהבוץ’ בתכנית המגרש הכלכלי,  על איך להתמודד עם עיקולים. עיקולי משכורת, עיקול רכב עיקול חשבון… מצב לא נעים בהחלט. הקליקו לצפייה בסרטון

דני ליבנה על השלכות הליך פשיטת רגל

דני ליבנה, מנכ”ל אובליגור, מסביר על ההשלכות הלא פשוטות שיש להליך פשיטת רגל. גם בזמן סגירת החובות וגם לאחר שכבר ייסגרו, להליך פשיטת רגל יהיו השלכות בעייתיות, מגבלות רבות, מעקב צמוד יותר.. בקיצור זה אינו הפיתרון האולטימטיבי.

דני ליבנה חושף את המספרים שמאחורי החובות לבנקים

דני ליבנה בפינה ‘לצאת מהבוץ’ בתכנית המגרש הכלכלי, מנכ”ל אובליגור, דני ליבנה, מדבר על החובות לבנקים במספרים. הידעתם כי 100 איש נתבעים מדי יום בישראל על ידי הבנקים? רוצים לקבל מושג על המצב ועל איך לא להיות חלק ממנו? צפו בסרטון.

דני ליבנה - טיפול בחייבים - לקוח משתף

סיפור הצלחה של לקוח – דני ליבנה וחברת אובליגור שירותים פיננסיים בע”מ – החברה המובילה בארץ בתחום הייעוץ הפיננסי ובטיפול מקצועי בחובות מכל סוג.

מוזמנים לפנות לדני ליבנה ולחברת אובליגור בכל נושא של התמודדות עם חובות לרשויות, בנקים ולכל נושר הנוגע לפשרות, מחיקת חובות והסדרי חוב. 

דני ליבנה - סיפור ההצלחה של אולגה

זוהי אולגה, לקוחה מרוצה של חברת אובליגור בניהולו של דני ליבנה, שסיימה תהליך. אולגה הגיעה עם חובות בבנק. אולגה משתפת בשפה רוסית על השירות והעזרה שקיבלה אצלנו בחברת אובליגור, ובסוף התהליך, קיבלה הפטר וצו כינוס והצליחה לסגור את התשלומים לחובותיה באופן יעיל ונוח יותר.

לקוחה מרוצה משתפת במקרה האישי שלה - דני ליבנה

אובליגור שירותים פיננסיים מציעה מגוון רחב של פתרונות לבעלי חובות מכל הסוגים! אנו מתמחים בהשגת הסדר חובות בתנאים אופטימליים ללקוח, בניהול משא ומתן מול הבנקים ומול כל נושה אחר, טיפול בחובות ובתיקים בהוצל”פ, וסיוע עם הליכי פשיטת רגל.

דני ליבנה - לחיות ללא חובות

‘מבצע לחיות ללא חובות’ – חברת אובליגור, בניהולו של דני ליבנה, פנתה לתכנית של אורלי וגיא בהצעה לסייע לבעלי חובות לבנקים, להסדיר את חובם, ולעשות זאת בהתנדבות למשך שבוע שלם. חוב בבנק הפך לעניין שבשגרה.המציאות הכלכלית בימינו, מובילה אנשים רבים להיקלע לבעיות פיננסיות. אך בהחלט אפשר לחיות ללא חובות – ולנו בחברת אובליגור יש את הכלים לעזור לכם להגיע לשם!

דני ליבנה - המשך מדריכים וסיפורי הצלחה

דני ליבנה, מנכ”ל אובליגור, מתארח ב-“המגרש הכלכלי” (ערוץ הספורט) ומסביר איך חוב לבנק למשכנתאות יכול להפוך למפלצת

דני ליבנה

דני ליבנה הוא הבעלים של חברת אובליגור הקיימת כ-2 עשורים ומייעצת לאנשים פרטיים ועסקים לצאת ממשברים פיננסים. משברים פיננסים לדבריו כוללים חובות לבנקים, שוק אפור, הוצאה לפועל, חובות בעקבות תביעות משפטיות, חובות לחברות האשראי וכו’.

החיים תחת צלו של חוב יכולים להיות מאוד מעיקים. גם עבור האדם החזק ביותר. החששות, הלחץ, המתחים וחוסר הוודאות אלו הם רגשות המלווים חייבים על בסיסי יומיומי ומונעים מהם לחיות חיים שלווים ושקטים. לכן, על מנת לחיות חיים מלאים הרחק מעול החובות, חשוב לשמור על התנהלות פיננסית נכונה, התנהלות שיכולה להוציא אתכם מחובות קיימים ואף למנוע את היווצרותם כליל.

זקוקים לעזרה בטיפול בחובות קיימים, חובות לבנקים, הוצאה לפועל, פשיטת רגל וכדומה – צרו קשר עם דני ליבנה לייעוץ וטיפול בחובות. 

הכנס כותרת

הכנס תוכן קצר אודות הסרטון

הכנס כותרת

הכנס תוכן קצר אודות הסרטון

הכנס כותרת

הכנס תוכן קצר אודות הסרטון

הכנס כותרת

הכנס תוכן קצר אודות הסרטון