בוריס דחוביץ'

בוריס דחוביץ

קטגורית מאמרים

קטגוריות

בוריס דחוביץ' מהנדס, יזם וממציא

בוריס דחוביץ הוא מהנדס, איש הייטק, תעשיין, יזם וממציא בעל רקורד לאומי ובינלאומי. דחוביץ' נולד באוקראינה שהיתה אז חלק מברית המועצות. הוא עלה ארצה בשנת 1983.

דחוביץ על תואר שני בהנדסת אלקטרוניקה, Ph.D. לימודים. עבודת מחקר: בקרת תהליכים תעשייתיים ממוחשבת. הוא בוגר האוניברסיטה הפוליטכנית של קייב. אוקראינה. ברית המועצות וכן של הטכניון בחיפה שם עבר תוכנית פיתוח מנהלים.

בין הישגיו של דחוביץ' שותפות בפיתוח מספר פטנטים וזאת הודות למומחיותו בתחומי הנדסה, לרבות אלקטרוניקה (אנלוגית ודיגיטלית), חשמל, מכניקה (כולל דיוק), ואקום גבוה, הידראוליקה, פנאומטיקה, ציוד מים DI, בקרת גז נקי וצנרת, מיזוג אוויר, חדרים נקיים ותהליכי סרט דק.

לבוריס דחוביץ ניסיון של עשרים שנה בתכנון מכשירים אלקטרוניים ומכניים. הוא גם שולט בשפות תכנות כמו Assembler, Basic, C, VHDL ובעל רקורד נרחב ומוצלח בתחזוקה ופתרון תקלות של מגוון מערכות, מכונות והתקנים, כולל חדרים נקיים וציוד נלווה.

לאורך השנים עבד דחוביץ בחברות מובילות ובתחומים רבי עניין ביניהם במכללה הטכנולוגית בירושלים,, בחברת הסטארט אפ 2002-2008 SECUREOL LTD, ובחברת  NIDICO LTD שעסקה במסחר בחומרי גלם בתעשיות המזון והמשקאות.

עוד שימש כמהנדס ראשי בחברת דלק חשמלי וכמהנדס אלקטרוניקה בכיר בתעשיית המטוסים.

   

ליצירת קשר השאירו הודעה

מלאו פרטים וקבלו הצעה …

המובילים והמשפיעים תמונה ראשית. שלמה אהרוניסקי, אריה גולדין

ליא קניג

ליא קניג – הגברת הראשונה של התיאטרון הישראלי לִיַא (לאה) קֶנִיג-שְׁטוֹלְפֶּר מהמובילות והמשפיעות בתרבות הישראלית

להמשך קריאה »

שתף את הפוסט הזה עם החברים שלך